GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Assietter 13568227
nr 1356 8227
Assietter
6 st, 1800-tal, fajans, Citronmönstret, diameter: 19,5
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:46:39
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr